• 06 LIS 19

Szkolenie BHP dla pracowników

zapraszamy pracowników Uniwersytetu Szczecińskiego do odbycia okresowego szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia są obowiązkowe i odbywają się co pięć lat.
    Szkolenie należy zrealizować on-line w terminie
    od 12 listopada 2019 r. do 10 grudnia 2019 r.
    Aby odbyć szkolenie należy na stronie internetowej Uniwersyteckiego Centrum Edukacji w zakładce Szkolenia wybrać kolejną zakładkę „Szkolenia dla pracowników”, a następnie poprzez link przejść na stronę
    https://bhp-pracownicy.univ.szczecin.pl i zalogować się poprzez swoją pracowniczą pocztę email (usz.edu.pl).
    Dalej należy postępować zgodnie z zamieszczonymi tam instrukcjami, zapoznać się z materiałami szkoleniowymi oraz rozwiązać test.
    Osoby pełniące funkcje kierownicze muszą dodatkowo zapoznać się z materiałami dla kadry kierowniczej.
    Zaświadczenia o ukończeniu obowiązkowego okresowego szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy zostaną wydane przez Uniwersyteckie Centrum Edukacji.
    UWAGA! Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie adresu poczty służbowej w domenie usz.edu.pl Osoby, które nie posiadają jeszcze tego adresu proszone są o kontakt z Uczelnianym Centrum Informatycznym:
    pan Bartosz Krefta, bartosz.krefta@usz.edu.pl, tel. 91 444 10 01.
    W razie pytań prosimy o kontakt: Inspektorat BHP i OP
    Kierownik mgr inż. Ewa Matuszczak tel. 444 11 96