• 10 MAJA 18

  Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy medycznej oraz wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów.

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o terminach szkolenia dla wyznaczonych pracowników US z zakresu pierwszej pomocy medycznej oraz wykonywania działań w zakresie zwalczania pożarów. Szkolenie odbędzie się w dniach 15 i 22 maja 2018 roku. Harmonogram szkolenia (na 15 i 22 maja):  8:30 – 12:00 szkolenie z zakresu pierwszej pomocy medycznej, miejsce: Centrum RESCUE LAB ul.

  • 10 MAJA 18

  Szkolenie bhp dla studentów z wpisem warunkowym oraz dla studentów z naboru letniego 2017/2018

  Szanowni Państwo, informujemy, że szkolenie poprawkowe z bhp dla studentów, którzy nie zaliczyli tego przedmiotu w sem. zimowym 17/18 oraz dla studentów pierwszego roku z naboru letniego 17/18 odbędzie się w systemie e-learningowym (logowanie  z indywidualnego z konta w e-dziekanacie) w następujących terminach: część teoretyczna  (szkolenie e-lerningowe) 14-16 maja 2018 r.    część praktyczna  (szkolenie na WnoZ) 

  • 10 MAJA 18

  Odwołane konsultacje Pani dr hab. Sławomiry Gruszewskiej, prof US w dniach 22 maja – 5 czerwca 2018 r.

  Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 22 maja – 5 czerwca 2018 r. konsultacje pani dr hab. Sławomiry Gruszewskiej, prof. US zostały odwołane z powodu wyjazdu służbowego poza granice kraju.

  • 29 MAR 18

  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  Pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy oraz wiele pomyślności i sukcesów Życzy Państwu Dyrektor z Zespołem Uniwersyteckiego Centrum Edukacyjnego US.

  • 28 LUT 18

  Szkolenie BHP dla studentów I roku.

  Komunikat dla studentów I roku studiów STACJONARNYCH  – Szkolenie BHP Przypominamy, iż Szkolenie BHP składa się z dwóch części: Części teoretycznej – (w formie testu na platformie e-learningowej) Części praktycznej –  (w formie egzaminy praktycznego zrealizowanego i zaliczonego w siedzibie WOPR) Zaliczenie szkolenia BHP (części teoretycznej i praktycznej)  jest obowiązkowe dla wszystkich studentów stacjonarnych I-go

  • 28 LUT 18

  Odwołane konsultacje z Panem mgr Mariuszem Sikorą

  Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że Pan mgr Mariusz Sikora przebywa na zwolnieniu lekarskim w dniach 27 luty – 2 marca 2018 (konsultacje w dn. 1 marca odwołane).