• 18 KWI 18

  Odwołany dyżur Pana mgr Mariusza Sikory.

  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w związku z udziałem w konferencji naukowej konsultacje Pana Mariusza Sikory w dniu 19 kwietnia 2018 zostały odwołane.

  • 29 MAR 18

  ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

  Pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy oraz wiele pomyślności i sukcesów Życzy Państwu Dyrektor z Zespołem Uniwersyteckiego Centrum Edukacyjnego US.

  • 28 LUT 18

  Szkolenie BHP dla studentów I roku.

  Komunikat dla studentów I roku studiów STACJONARNYCH  – Szkolenie BHP Przypominamy, iż Szkolenie BHP składa się z dwóch części: Części teoretycznej – (w formie testu na platformie e-learningowej) Części praktycznej –  (w formie egzaminy praktycznego zrealizowanego i zaliczonego w siedzibie WOPR) Zaliczenie szkolenia BHP (części teoretycznej i praktycznej)  jest obowiązkowe dla wszystkich studentów stacjonarnych I-go

  • 28 LUT 18

  Odwołane konsultacje z Panem mgr Mariuszem Sikorą

  Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że Pan mgr Mariusz Sikora przebywa na zwolnieniu lekarskim w dniach 27 luty – 2 marca 2018 (konsultacje w dn. 1 marca odwołane).

  • 15 LUT 18

  Terminy dodatkowego szkolenia BHP dla kadry kierowniczej

  Szanowni Państwo, uruchomione zostało dodatkowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej w terminach: szkolenie teoretyczne on-line w dniach od 22 lutego do 10 marca 2018 r. szkolenie praktyczne z pierwszej pomocy przedmedycznej w dniu 15 marca 2018 r., godz. 13:00 i 14:00 (zapisy wyłącznie przez platformę e-learningową).  Szanowni Państwo zalecamy przyjście na szkolenie praktyczne w stroju umożliwiającym

  • 05 LUT 18

  Terminy dodatkowego szkolenia BHP dla pracowników WKFiPZ oraz SWFiS

  Szanowni Państwo, uruchomione zostało dodatkowe szkolenie BHP w terminach: szkolenie teoretyczne on-line w dniach od 22 lutego do 10 marca 2018 r. szkolenie praktyczne z pierwszej pomocy przedmedycznej w dniu 15 marca 2018 r., godz. 13:00 i 14:00 (zapisy wyłącznie przez platformę e-learningową).  Szanowni Państwo zalecamy przyjście na szkolenie praktyczne w stroju umożliwiającym swobodne schylanie się.